Zombies Era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


games
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nieuczciwośc Adminów

Go down 
3 posters
AuthorMessage
HutPL
Guest




Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyTue Jan 19, 2010 10:43 am

Nie umiem tego przetłumaczyc na angielski wiec zapraszam polskich adminów do osądzenia tego tematu. Chodzi o to że Admin ping0 używa komendy by zabijac graczy. Miałem 5 takich przypadków gdy ping0 właśnie tak zrobił . Jeden z nich wyglądał tak : uciekałem razem z innym człowiekiem przed ping0 gdy nagle inny zombi zatarasował nam droge, więc sie zatrzymaliśmy. Człowiek który szedł ze mną zabił tego zombi ale ping0 już nas dogonił więc postanowiliśmy nie uciekac. Schowaliśmy się za wrakiem samochodu i zaczeliśmy do niego strzelac. W tedy człowiek który był ze mną troszeczke się cofnął bo chciał wymierzyc w ping0. W tedy oberwał i stracił 1/3 życia więc zaczął uciekac gdy nagle zginął ( miałem 46 pingu!! ) nie było słychac żądnego strzału i w tedy ja też padłem a miałem całe życie! Na tabeli pokazywało że ping0 zabił mnie Kałachem . Ale jak to możliwe? Jednym strzałem ? Gdy napisałem to na czacie skikował mnie . Dużo graczy potwierdza to , że ping0 właśnie tak robi. Tym tematem chce przyczynic się do odebrania ping0 -wi stanowiska admina.
Back to top Go down
ping0

ping0


Posts : 92
Join date : 2009-11-23
Age : 28
Location : norway-bergen

Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyTue Jan 19, 2010 12:30 pm

sorry i translate the texst

Hey it's me ping0. Ja cię zarazić. a następnie uruchom ponownie I like that you døde.infect trwa ok. 2minuter i zabić. więc może być to. to wszystko mówię. ale na stosie, że trzeba graćSmile (ping Dinn jest 46? jest bardzo niski, jak niski jest, jak łatwo i zabić. Ja kupa to było wystarczająco dobre wyjaśnienie (ps nie pytaj, jak udało mi i odpowiedzi )

english:
Hey it's me ping0. I will catch it. and then i running I like that you death.infect takes about 2 minutes and kill him. So it may be. everything I say. but on the stack that you need to play:) (your ping is 46? is very low, how low is how easy it is and kill him. i hop was good enough explanation
(sorry fast write)


im from norway Smile
Back to top Go down
HutPL
Guest




Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyWed Jan 20, 2010 6:49 am

Ale ja zginąłem w ciągu 1 sec a sam mówiłeś że to trwa około 2 min. A w ogóle jak ty mogłeś mnie zarazic skoro do mnie nie podszedłeś ? Shocked
Back to top Go down
Koszmar

Koszmar


Posts : 17
Join date : 2010-01-09
Location : Poland

Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyWed Jan 20, 2010 6:53 am

HutPL for future use www.translate.google.pl . It's good translator

Your message in English
Do not know how to translate it into English so I invite Polish admins to try this theme. The point is that the command uses the Admin ping0 to kill players. I had 5 such cases where ping0 just did so. One of them looked like this: running away with another man before ping0 when suddenly another zombie jumped out at us the way, so we stopped in August. The man who walked with me to kill that zombie but ping0 already caught up with us so we decided not to run. We hid behind a car wreck and we started to shoot him. The man then who was with me a little set back because he wanted to quantify the ping0. The lost and then got a 1 / 3 of life so he began to flee when he suddenly died (I had 46 ping!) Did not hear any shot, and then I fell and I also had a lifetime! On the table showed that killed me ping0 Calah. But how is it possible? One shot? When I wrote it in the chat skikował me. This confirms a lot of players that just so ping0 doing. Wants to contribute on this topic to pick ping0-i admin position.
Back to top Go down
ping0

ping0


Posts : 92
Join date : 2009-11-23
Age : 28
Location : norway-bergen

Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyWed Jan 20, 2010 7:58 am

the google translate is bad i have tryed it before Smile
Back to top Go down
Nano_[PL]

Nano_[PL]


Posts : 40
Join date : 2009-12-06
Age : 31
Location : Jasło/Poland

Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyWed Jan 20, 2010 9:23 am

I'am poilsh but i write it in english language.
(Sorry for my english I translate it from memory):
So HutPL write:
Admin pingO very often use command (admin know what commend) to kill anothers players. I have 5 moments when pingO use it. One of them look like this:I run with one guy before pingO then another zombie will stopped us. Guy who was be with me kil this zombie but pingO catch us and we dont want to run. We hide behind destroyed car and we shoot to the pingO. Then that guy will go back just a little bacause he want to kill pingO.Then pingO hit him ( with gun) and he lost 1/3 his life and he start escape and the he die.(I have 46 ping) i dont heard any shoot and then i too die but i have all health. On the table i see pingO kill me with a AK47. Hov its possible? One shoot? When i write it on chat pingO was kick me. Many players confirms that pingO do that.
This topic I was contribute to take pingO his admin.
(Sorry for my english I translate from memory)

I. If you have any problem with admins write to Head Admin " (other)Om3n "
Back to top Go down
ping0

ping0


Posts : 92
Join date : 2009-11-23
Age : 28
Location : norway-bergen

Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyWed Jan 20, 2010 12:01 pm

yes talk to Om3n. he is the head admin.
but i just infected you.
Back to top Go down
ping0

ping0


Posts : 92
Join date : 2009-11-23
Age : 28
Location : norway-bergen

Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyWed Jan 20, 2010 12:25 pm

good new's me and HutPL is friends aigan
(if you dont trust me. im sorry Om3n if i disepoint you.)
Back to top Go down
HutPL
Guest




Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów EmptyWed Jan 20, 2010 12:29 pm

So the matter is agreed subject to close. Sorry for all mistakes
Back to top Go down
Sponsored content





Nieuczciwośc Adminów Empty
PostSubject: Re: Nieuczciwośc Adminów   Nieuczciwośc Adminów Empty

Back to top Go down
 
Nieuczciwośc Adminów
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» zmowa,nieuczciwośc

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zombies Era :: games :: ZombiesEra-
Jump to: