Zombies Era
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


games
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 zmowa,nieuczciwośc

Go down 
AuthorMessage
anonim
Guest




zmowa,nieuczciwośc Empty
PostSubject: zmowa,nieuczciwośc   zmowa,nieuczciwośc EmptyThu Feb 04, 2010 1:57 pm

Nie umiem tego przetłumaczyć na angielski wiec zapraszam polskich adminów do osądzenia tego tematu.
Otóż tak dostałem bana od Deusa_Latin prawdopodobnie za to ze napisałem na pm id jednego z cheaterow lub ktoś napisał na mnie ze jestem cheaterem (Prawdopodobne Pablo ......). Ja nic nie robiłem nie cheatowałem fakt ze mam wsoki ping a na przykład Pablo uzwał god mode i fly mode . Proszę o wyjaśnieni tej sprawy
Back to top Go down
Koszmar

Koszmar


Posts : 17
Join date : 2010-01-09
Location : Poland

zmowa,nieuczciwośc Empty
PostSubject: Re: zmowa,nieuczciwośc   zmowa,nieuczciwośc EmptyFri Feb 05, 2010 12:45 am

Używaj translatorów
Back to top Go down
HutPL
Guest




zmowa,nieuczciwośc Empty
PostSubject: Re: zmowa,nieuczciwośc   zmowa,nieuczciwośc EmptyFri Feb 05, 2010 4:02 am

Ej nie sciągaj ze mnie tekstów Very Happy
Back to top Go down
anonim
Guest




zmowa,nieuczciwośc Empty
PostSubject: Re: zmowa,nieuczciwośc   zmowa,nieuczciwośc EmptyFri Feb 05, 2010 7:16 am

Translatory są dość niedokładne . Hut jak na na wpadłeś ? Laughing
Back to top Go down
anonim
Guest




zmowa,nieuczciwośc Empty
PostSubject: Re: zmowa,nieuczciwośc   zmowa,nieuczciwośc EmptyFri Feb 05, 2010 7:31 am

J do not know how to translate it into English so I invite Polish admins to try this theme.
Well, so I got a ban from Deusa_Latin probably wrote it with a token id of one of the Switch to or someone wrote for me that I am a cheater (If Pablo ......). I wasn't cheating fact that I have a big ping, for example, Pablo was using God mode and fly mode. Please clarify this matter
Back to top Go down
anonim
Guest




zmowa,nieuczciwośc Empty
PostSubject: Re: zmowa,nieuczciwośc   zmowa,nieuczciwośc EmptySun Feb 07, 2010 12:17 pm

Koniec wątku
Back to top Go down
Sponsored content





zmowa,nieuczciwośc Empty
PostSubject: Re: zmowa,nieuczciwośc   zmowa,nieuczciwośc Empty

Back to top Go down
 
zmowa,nieuczciwośc
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nieuczciwośc Adminów

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zombies Era :: games :: ZombiesEra-
Jump to: